Zákaznická podpora: 530 519 019

Projekt Kapku šetřím

Projekt přináší možnost úspory za pitnou vodu. Do projektu se mohou zapojit obce, instituce, firmy i domácnosti v ČR a pomocí jednoduché aplikace či webového rozhraní sdílet své úspory za vodu.

100 sad spořičů pro Žabovřesky

Městská část Brno - Žabovřesky a celostátní projekte Kapku šetřím, který se zaměřuje na snižování spotřeby pitné vody formou jednoduchých opatření, pro vás připravili možnost získat sadu spořičů vody zdarma. Tato městská část se trvale zaměřuje na dílčí opatření, která vedou k spotřebě energií i vody a proto jsme rádi, že se nám podařilo zajistit zapojení Žabovřesk do tohoto projektu.  Pro naši městskou část jsme v pro pilotní fázi, která bude probíhat v lednu 2020, zajistili 100 sad spořičů vody. Spořiče zdarma získá prvních 100 domácností, kteří zavčas vyplní tuto on-line registraci. Více informací o projektu získáte výhradně na e-mailové adrese info@kapkusetrim.cz .

Pro účast v projektu je nezbytné mít trvalý či dočasný pobyt na adrese naší městské části. 

Využijte možnosti získat bezplatně projektovou sadu spořičů pitné vody. Po její instalaci ušetříte nejen za spotřebu pitné vody, ale také za její ohřev. A v neposlední řadě je v současné době potřeba zavádět nejrůznější opatření, které povedou jednak k omezení spotřeby vody a současně k jejímu lepšímu zadržování v půdě. Tento projekt je drobným krokem, další budou z naší strany následovat.

Registrační formulář pro projekt v Žabovřeskách najdete zde.

 

Další informace ....

Projektová sada spořičů pitné vody sníží její odběr až o 40%

Využijte možnosti získat bezplatně projektovou sadu spořičů pitné vody. Po její instalaci ušetříte nejen za spotřebu pitné vody, ale také za její ohřev. Úspora tak může dosáhnout až 40 %. Projektová sada je určena pro jakoukoliv obecní budovu, školu, školku nebo sokolovnu. Sami si určíte, kam spořiče umístíme.

Podmínky získání bezplatné projektové sady:

  • potvrzení registračního listu projektu
  • určení budovy pro instalaci spořičů
  • provedení 12ti měsíčních, příp. 4 kvartálních odečtů vody
  • označení budovy projektovou nálepkou Kapku šetřím