Zákaznická podpora: 530 519 019

Kapku šetřím celý rok

Vzdělávací projekt pro děti

Voda je všude kolem nás, používáme ji každý den od rána do večera. Ať už na mytí, čištění zubů, splachování, pití, k přípravě pokrmů či zalévání zahrady. V tisku si můžeme každý týden přečíst o problematice sucha a nedostatku pitné vody. V minulosti jsme s podporou obcí instalovali významné množství spořičů vody do mateřských, základní škol a obecních budov. Chceme tímto pomoci s šetřením vody v objektech, kde denně proteče nejvíce vody a pomocí spořičů mohou objekty ušetřit až 40 % pitné vody.

Mezinárodní den vody

Každoročně si připomínáme Světový den vody, který je OSN stanoven na 22. března. K této příležitosti jsme  spustili projekt Kapku šetřím celý rok, jehož cílem je zábavnou formou vzdělávat děti právě v oblasti úspory na vodě.

Vzdělávací projekt pro děti na 1. stupni ZŠ

Do letošního projektu Kapku šetřím celý rok, je aktuálně zapojeno více než 30 základních škol a více než 3000 dětí. Koncem dubna na zapojené školy zašleme projektové balíčky pro děti, které budou zábavnou formou vzdělávat a edukovat v oblasti úspory vody. 

1. Období květen - červen 2019, 2. Období září - říjen 2019

3. Období listopad - prosinec 2019.

Vyhodnocení projektu proběhne na konci roku 2019. Mezi nejúspěšnější školy rozdělíme ceny v celkové výši přes 20 000 Kč. 

__

Příjem přihlášek do letošní výzvy byl ukončen. Chcete zapojit vaši školu příští rok? Napište nám na info@kapkusetrim.cz, dáme vám vědět, jakmile spustíme registraci.

Další omalovánky ke stažení